PROGRAM FIZJOTERAPII W WARUNKACH AMBULATORYJNYCH DLA OSÓB PO PRZEBYCIU COVID-19

W związku z przystąpieniem przez SP ZZOZ w Przasnyszu do programu fizjoterapii w warunkach ambulatoryjnych, dla ozdrowieńców po przebytej chorobie COVID-19 uprzejmie informujemy, że:

Udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej w przedmiotowym zakresie, realizowane jest na podstawie skierowania lekarza ubezpieczenia zdrowotnego.

Świadczeniem programu obejmuje się pacjentów, którzy przebyli COVID 19. Rozpoczęcie rehabilitacji następuje w terminie do 6 miesięcy od zakończenia leczenia COVID 19.

Na wizycie fizjoterapeutycznej mgr fizjoterapii ustala plan rehabilitacji dla pacjenta na 6 tygodni.

Termin wizyty fizjoterapeutycznej pierwszorazowej wyznacza się nie wcześniej niż w terminie 14 dni od dnia uzyskania pozytywnego wyniku zakażenia wirusem SARS-CoV-2.

Uczestnik programu w czasie jego trwania, nie może korzystać z innych świadczeń rehabilitacyjnych.

Świadczenia będą realizowane w SPZZOZ w Przasnyszu ul. Sadowa 9 w Dziale Rehabilitacji w godzinach 15:30-18:00.

Telefon kontaktowy: +48 297-534-240, +48 297-534-443

Serdecznie zapraszamy do korzystania, z oferowanych świadczeń zdrowotnych w naszym szpitalu.

Dyrektor SP ZZOZ w Przasnyszu
mgr Grzegorz Magnuszewski