Logo dotacji z BP

„Utworzenie Oddziału Opieki Senioralnej (Zakład Opiekuńczo – Leczniczy)

z możliwością leczenia osób zagrożonych wirusem SARS-CoV-2

w okresie zagrożenia epidemiologicznego w związku z Covid 19 – Etap I”

Miło nam poinformować, że Wojewoda Mazowiecki przyznał na rzecz SPZZOZ w Przasnyszu środki z Funduszu Przeciwdziałania COVID-19 w wysokości maksymalnej 5.000.000,00 zł na realizację zadania inwestycyjnego pn.: Utworzenie Oddziału Opieki Senioralnej (Zakład Opiekuńczo Leczniczy) z możliwością leczenia osób zarażonych wirusem Sars-CoV2 w okresie zagrożenia epidemiologicznego w związku z Covid19 – Etap I.

Zadanie przewiduje przebudowę budynku warsztatowo-magazynowego na Oddziału Opieki Senioralnej (Zakład Opiekuńczo Leczniczy) z możliwością leczenia osób zarażonych wirusem  Sars-CoV2 w okresie zagrożenia epidemiologicznego w związku z Covid19 – Etap I.

Planowany termin zakończenia realizacji inwestycji 31.12.2022 r.