poiis-mz-ue-efrr-kolor

Wsparcie otrzymane przez SPZZOZ w Przasnyszu w ramach projektu pn.: „Zakup sprzętu medycznego jako niezbędne działanie do zapobiegania, przeciwdziałania i zwalczania COVID-19”

Dla potrzeb walki z epidemią spowodowaną wirusem SARS-CoV-2 Samodzielny Publiczny Zespól Zakładów Opieki Zdrowotnej w Przasnyszu otrzymał w darowiźnie od Skarbu Państwa – Ministra Zdrowia następujący sprzęt medyczny:

• Urządzenie do mechanicznej kompresji klatki piersiowej Easy Pulse,
  • Kardiomonitor Biolight Q7,
  • Pulsoksymetry MASIMO RAD-5.

Urządzenia otrzymano w efekcie realizowanego przez Ministerstwo Zdrowia projektu p.n. "Zakup sprzętu medycznego jako niezbędne działanie do zapobiegania, przeciwdziałania i zwalczania COVID-19” (nr POIS.09.02.00-00-0187/20), współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020, w związku ze stanem epidemii wprowadzonym od dnia 20 marca 2020 r. na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej.

Urz. do mechanicznej kompresji KLP zdj.1Urz. do mechanicznej kompresji KLP zdj.2

Kardiomonitor Biolight Q7Pulsoksymetr Massimo RAD5 zdj.1

Sporządziła: mgr Agnieszka Spiżarska