Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Przasnyszu

działając na podstawie ustawy z dnia 15.04.2011 r. o działalności leczniczej (Dz.U. z 2021 r. poz. 711 z późn. zm.) oraz ustawy z dnia 27.08.2004 r. o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych (Dz.U. z 2021 r. poz. 1285 z późn. zm.)

ogłasza konkurs ofert

dla indywidualnych, specjalistycznych i grupowych praktyk lekarskich oraz odpowiednio dla osób legitymujących się nabyciem fachowych kwalifikacji w następujących zakresach:

na udzielanie świadczeń zdrowotnych przez lekarzy na rzecz SPZZOZ w Przasnyszu w wybranych oddziałach szpitalnych w Szpitalu im. W. Oczko w Przasnyszu w podziale na następujące zadania:

Zadanie nr 1: udzielanie świadczeń zdrowotnych w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym w godzinach normalnej ordynacji i / lub poza normalną ordynacją;

Zadanie nr 2: udzielanie świadczeń zdrowotnych w Oddziale Psychiatrycznym z Pododdziałem Leczenia Zespołów Abstynencyjnych (Detoksykacji) oraz w Ośrodku Leczenia Uzależnień w godzinach normalnej ordynacji i / lub poza normalną ordynacją;

Załączniki do pobrania

Umowy zostaną zawarte na okresy wskazane w specyfikacjach i nie wcześniej niż od dnia 01.12.2021 r.

• Informacji w sprawach formalnych i merytorycznych konkursu ofert udzielają Dorota Dudzikowska - Kierownik Sekcji Kadr i Płac oraz Paulina Brzezińska - Starszy Inspektor ds. Osobowo-socjalnych i szkoleń, pok. nr Z118, tel: +48 297-534-351 lub +48 297-534-416.
  • Z materiałami informacyjnymi o przedmiocie konkursu można zapoznać się w Sekcji Kadr i Płac - pok. Z118. SWKO oraz formularze ofert dostępne są również na stronie internetowej www.szpitalprzasnysz.pl.
  • Termin składania ofert upływa w dniu 16.11.2021 r. o godzinie 10:00.
  • Otwarcie konkursu nastąpi w dniu 16.11.2021 r. o godzinie 10:30 w siedzibie SP ZZOZ w Przasnyszu w sali konferencyjnej na I piętrze.
  • Termin związania oferentów złożonymi ofertami ustala się na 30 dni od upływu terminu składania ofert.
  • Zastrzegamy sobie prawo do odwołania konkursu lub jego unieważnienia w całości, bądź w danym zakresie oraz zmiany terminu składania ofert bez podania przyczyny.

Przasnysz, 05.11.2021 r.

Rozstrzygnięcie konkursu ofert