rpo

Regionalny Program Operacyjny Województwa Mazowieckiego 2007-2013

Priorytet VII Tworzenie i poprawa warunków dla rozwoju kapitału ludzkiego

Działanie 7.1. Infrastruktura służąca ochronie zdrowia i życia

Tytuł projektu: "Zapewnienie właściwych warunków diagnostyczno - leczniczo - rehabilitacyjnych pacjentom Szpitala Rejonowego w Przasnyszu poprzez doposażenie do obowiązujących przepisów prawa"

Złożony projekt dnia 01.10.2008r do MJWPU

Szacowana wartość projektu wynosi:   2 900 000,00 zł

z tego

Dofinansowanie z EFRR:                           2 465 000,00 zł

Wkład Powiatu Przasnyskiego:                  435 000,00 zł

Wkład SPZZOZ w Przasnyszu:                                0,00 zł

Cel projektu: Cel główny projektu określony jest jako poprawa jakości i dostępności świadczonych usług medycznych w Szpitalu w Przasnyszu. Cel główny zrealizowany zostanie poprzez osiągnięcie celów szczegółowych projektu, jakim są: dostosowanie Oddziałów i obiektów Szpitala do obowiązujących przepisów prawa, w szczególności Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 10.11.2006r. w sprawie wymagań, jakim powinny odpowiadać pod względem fachowym i sanitarnym pomieszczenia i urządzenia zakładu opieki zdrowotnej (Dz. U. Nr 213 poz. 1568 z późniejszymi zmianami) oraz zakup niezbędnego specjalistycznego sprzętu medycznego na potrzeby Oddziału Intensywnej Terapii i Anestezjologii.

Zakres rzeczowy projektu: Przedmiotem niniejszego projektu są prace dostosowawcze w Szpitalu w Przasnyszu oraz zakup wyposażenia i aparatury medycznej na Oddział Intensywnej Terapii niezbędnej z punktu widzenia dostosowania do obowiązujących wymogów prawa.

Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 znajdują się na stronie: www.mazowia.eu

Sporządziła: Marta Dębek